+90 (212) 495 43 10

info@kozatrans.com

İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad.

Tilkici Tır Tesisleri Sefaköy/Istanbul

Δευ-Παρ: 09:00/18:30

Σάβ: 09:00/15:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Διεύθυνση:İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad. Tilkici Tır Tesisleri Sefaköy / İstanbul / Turkey

Τηλέφωνο:+90 (212) 495 43 10 PBX

Τηλεομοιοτυπία:+90 (212) 495 43 11

Η-Ταχυδρομείο:info@kozatrans.com

Ώρες εργασίας:Δευ-Παρ: 09:00/18:30

‏‏‎ ‏‏‎ Σάβ: 09:00/15:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Γενικός Διευθυντής

Fatih ÇAKIRCA – fatih@kozatrans.com

Βοηθός Γενικός Διευθυντής

Mustafa Tamer ŞEN – mustafa@kozatrans.com

Υπεύθυνοι Οργανώσεων και Εκτελωνισμού

Vedat ŞEN – vedat@kozatrans.com

Furkan ÇAKIRCA – furkan@kozatrans.com

Υπεύθυνοι Εισαγωγών/Εξαγωγών για την Ελλάδα και Βουλγαρία

Mustafa ALİ ÇAVUŞ – mac@kozatrans.com

Nagihan AÇIKGÖZ – nagihan@kozatrans.com

Υπεύθυνοι Εισαγωγών/Εξαγωγών για τις Βαλκανικές χώρες

Jasar ALIOSKI – jasar@kozatrans.com

Meliha ALTINBAŞAK – meliha@kozatrans.com

Sabaheta Saba DURAK – saba@kozatrans.com

Υπεύθυνοι Εισαγωγών και Εκτελωνισμού

Mehtap ÖZDEMİR – mehtap@kozatrans.com

Aytaç ŞEN – aytac@kozatrans.com

Υπεύθυνοι Λογιστικής

Gülşah ŞENGÜN – gulsah@kozatrans.com

Bahar YILMAZ – bahar@kozatrans.com

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ