info@kozatrans.com
Pzt-Cum: 09:00/18:30 - Cmt: 09:00/15:00

Koza; uluslararası kara yolu taşımacılığı faaliyet alanında L-2 ve TİO yetki belgesi sahibi ve UND üyesi olarak 20 yıllı aşkın deneyimi ile Yunanistan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Hırvatistan başta olmak üzere Bulgaristan ve diğer Balkan hatlarında komple, parsiyel, 3. ülke ve askılı tekstil taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Koza Uluslararası Taşımacılık olarak İstanbul’un lojistik merkezi Büyükçekmece’de bulunan depomuz ile parsiyel yüklerinizi uygun navlunlar ile taşıma imkanı sunmaktayız. Sizler için her geçen gün yenilediğimiz ve genişlettiğimiz filomuz ile birlikte İstanbul’da bulunan depomuzdan veya üretim yerlerinizden parsiyel ve komple nakliye hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz, yaygın acente ağımız, geniş filomuz, taşıma yetki belgelerimiz ve kapsamlı CMR sigortamız ile yüklerinizin yanında güvenilir ortağınız olmanın gururunu da taşıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, onların lojistik süreçlerini kolaylaştırmak için çaba gösteriyoruz. Yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla, güvenilir ve zamanında teslimatlar sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve yenilikçi taşımacılık çözümleri sunarak dünya genelinde öncü bir lojistik firması olmak adına kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Sektördeki lider konumumuzu korumak ve verdiğimiz hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak adına değişen ve gelişen teknolojiyi takip etmeyi sürdürüyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Uzmanlık ve Deneyim

Uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile her türlü uluslararası taşımacılık ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Sektördeki bilgi birikimimiz ve yetkinliğimiz ile işinizi sizin kadar sahipleniyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, her müşterimizin özel ve değerli olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için sizleri dinlemek her zaman en temel amacımız olacaktır.

Rekabetçi Fiyatlar ve Kalite Dengesi

Rekabetçi fiyatlarımızla, kaliteli hizmeti bir arada sunarak bütçenize yardımcı olmayı hedeflerken sizlere keyifli bir iş ortaklığı sunmak adına çalışıyoruz.