HAKKIMIZDA

Şirketimiz; faaliyet alanı olan uluslararası kara yolu taşımacılığı L-2 yetki belgesi sahibi ve UND üyesi olarak 20 yıllık deneyimi ile Yunanistan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Hırvatistan başta olmak üzere Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan ve diğer Balkan hatlarında hizmet vermektedir. Komple, Parsiyel, 3. ülke ve askılı tekstil çıkışlarımız düzenli olarak yapılmaktadır.


Koza Uluslararası Taşımacılık Parsiyel yüklemeleriniz için İstanbul’un lojistik merkezi Büyükçekmece’de taşıma ve depolama hizmeti vermektedir. Karayolu tır taşımacılığı yaptığımız filomuz ile birlikte İstanbul’da bulunan depomuzdan veya üretim yerlerinizden haftanın belirli günlerinde parsiyel ve komple nakliye hizmetleri sunmaktayız. Geniş filomuz, taşıma yetki belgemiz ve kapsamlı CMR sigortamız ile yüklerinizin yanında güvenilir ortağınız olmanın gururunu da taşıyoruz.


Acente ağımız sayesinde Balkanlar’da istediğiniz zamanda istediğiniz yerde olarak kesintisiz taşımacılık hizmetimizle yükünüzü hafifletmek için her zaman buradayız.


Her şeyin bir alternatifi olmalıdır. Sizin için her zaman en iyisini düşünen Koza Uluslararası Taşımacılık olarak sizin de bu alternatifleri değerlendirmenizi arzu ederiz.