HAKKIMIZDA

Şirketimiz; faaliyet alanı olan uluslararası kara yolu taşımacılığı C-2 yetki belgesi sahibi ve UND üyesi olarak 20 yıllık deneyimi ile Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk başta olmak üzere Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan hattında hizmet vermektedir. Komple, Parsiyel, 3. ülke ve askılı tekstil çıkışlarımız düzenli olarak yapılmaktadır.

Koza Uluslararası Taşımacılık Parsiyel yüklemeleriniz için İstanbul’un merkezi Büyükçekmece’de bulunan 1000 m² kapalı alanda taşıma ve depolama hizmeti vermektedir.Yunanistan karayolu tır taşımacılığı yaptığımız filomuz ile birlikte İstanbul’da bulunan depomuzdan veya üretim yerlerinizden haftanın belirli günlerinde parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktayız. Ülkemizde üretimi yapılan her türlü ürün ile yurt dışından gelip transit olarak Yunanistan’a gitmesi gereken üçüncü ülke kapsamlı ürünlerin tamamını yerli ve yabancı plakalı tırlar ile sahip olduğumuz taşıma yetki belgesi, tır karnesi ve CMR sigortamız kapsamında son derece güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Geniş acenta ağlarımız ile yunanistanda her zaman güvenle yüklerinizi istediğiniz yere tasıyabılıcegımızı bugüne kadar sızlere ıspatlamıs olduğumuzu bilerek sizlere daha iyi hizmet vermek ıcın kendımızı dahada gelıstırmek ve fılomuzu büyütmek adına atılımlara devam etmekteyiz.

Yunanistan tasımacılıgından sonra Sırbistan ve Bosna Hersek taşımacılığında da büyük girişimler yapıp git gide büyüyen ağımız ile sizlere aynı güvence ile komple ve parsiyel olarak yetki belgemiz , en güvenilir cmr sigortamız ile en hızlı ve en kaliteli teslimatlar için sizlere hizmet sunmaktayız.Yunanistan , Sırbistan , Bosna Hersek , Bulgaristan , Makedonya , Hırvatistan , Arnavutluk , ihracatlarınız ve ithalatlarınız için bize günün her saati ulasabiliceginizi asla unutmayın.

Herşeyin bir alternatifi olmalıdır. Sizin için her zaman en iyisini düşünen Koza Uluslararası Taşımacılık olarak sizinde bu alternatifleri değerlendirmenizi arzu ederiz.