HAKKIMIZDA

Şirketimiz; faaliyet alanı olan uluslararası kara yolu taşımacılığı C-2 yetki belgesi sahibi ve UND üyesi olarak 20 yıllık deneyimi ile Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk başta olmak üzere Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan hattında hizmet vermektedir. Komple, Parsiyel, 3. ülke ve askılı tekstil çıkışlarımız düzenli olarak yapılmaktadır.

Koza Uluslararası Taşımacılık Parsiyel yüklemeleriniz için İstanbul’un merkezi Sefaköy’de bulunan 750 m² kapalı alanda taşıma ve depolama hizmeti vermektedir.

Herşeyin bir alternatifi olmalıdır. Sizin için her zaman en iyisini düşünen Koza Uluslararası Taşımacılık olarak sizinde bu alternatifleri değerlendirmenizi arzu ederiz.

Misyon

Koza Uluslararası Taşımacılık olarak ihracat ve ithalat mallarınızı, zamanında ve güvenli olarak teslim etmenin önemini bilmekteyiz. Bu doğrultuda zamanında ve doğru bilgilendirmenin önemini bilen kadromuzla hizmet vermeyi kendimize amaç edindik.

Vizyon

Koza Uluslararası Taşımacılık; geniş araç parkuru ile sorumluluğunun bilincinde, genç ve dinamik ekip anlayışı ile hizmet vermeyi birleştiren, hedeflerini ancak sürekli müşteri memnuniyetini sağlayabildiği taktirde gerçekleştirebileceğini bilen bir yönetim anlayışına sahiptir. Sektörde hizmet veren diğer firmalarla tatlı rekabet içerisinde kalite çıtasını daha üst noktolara çıkarmayı amaçlayan bir anlayışı ilke edindik.